Ювілейний вечір Миколаївського Політехнічного Інституту в стінах Миколаївського художнього академічного російського драматичного театру

  17 січня 2013 року розпочались урочистості з нагоди славних ювілеїв українського вузу – Вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний інститут». 10 років від дня заснування залишили по собі справді знакові історичні сторінки про безперервний розвиток навчального закладу, його випускників: вчених і організаторів виробництва не лише в Україні, а й за її межами.
  Тож закономірними були і відповідний рівень святкування ювілею, і велика кількість високоповажних гостей, переважна більшість яких – випускники вузу.
  Першим до слова ведучі запросили ректора інституту Г.Б. Вільського, який в стислій формі окреслив головні віхи розвитку закладу, назвав прізвища відомих вчених минулого і сьогодення. Ректор зазначив що своє майбутнє інститут позиціонує з передовими технологічними інститутами світу, в яких пріоритет віддається науковим дослідження з комерціалізацією їх результатів.
  Високу планку ювілейних вітань і нагород продовжила заступник голови облдержадміністрації Н.Б.Іванцова, яка привітала студентів, працівників та науковців інституту від голови Миколаївської облдержадміністрації і вручила Почесні грамоти і посвідчення групі викладачів.
  Перший радник голови Миколаївської обласної ради О.І.Симоненко тісно пов'язала успіхи Миколаївщини із заслугою кадрів, яких готував і готує ВНЗ, а також підкреслила, що колектив має великі успіхи не лише в науці, але і в спорті та розвитку художньої самодіяльності. Вона вручила Почесні грамоти Миколаївської обласної ради кільком працівникам вузу.
  Теплі слова та Почесні грамоти Миколаївської міської ради були репрезентовані виконуючим обов’язки мера Миколаєва Юрієм Ісаєвічем Гранатуровим, який наголосив на тому факті, що свого часу місто беззаперечно підтримало ініціативу пов’язану із створенням ВНЗ.
  Та чи не найгучніші оплески залу зірвав директор Департаменту освіти, науки і молоді Миколаївської облдержадміністрації В.В. Мельніченко. Високо оцінивши вклад інституту в розвиток інженерної науки не лише України, а й зарубіжжя, він висловив переконання, що назріла необхідність отримання інститутом нового статусу. Валерій Володимирович вручив професорсько-викладацькому складу грамоти Департаменту та нагороди Асоціації ВНЗ приватної форми власності.
  Висока оцінка місії колективу-ювіляра в розвитку промислового комплексу держави прозвучала у виступах ректорів, директорів університетів, академій, інститутів та шкіл. Щирим теплом були насичені вітання промисловців Миколаєва та представників портового комплексу південного регіону. Продовжили виступи і представники фінансово-кредитного сектору.
  Оплесками зустріли присутні вітання Президента координатора Миколаївської політехніки А.В. Леонтьєва, який запевнив зібрання, що відчуває себе щасливим від спілкування з таким славетним колективом. Наголосивши на органічному зв'язку ВНЗ з промисловістю, містом, Анатолій Володимирович сказав, що на політехнічний інститут покладена історична місія розвитку міста, а відтак і всієї держави. Гарні слова про вклад колективу інституту в розвиток держави, області і безпосередньо Миколаївщини були доповнені Почесними грамотами, вітальними адресами та подарунками.
  Розповідь про незабутнє для інституту свято була б неповною, коли б ми не сказали про дуже продуману канву його проведення: виступи гостей чергувались з виступами випускників інституту, учасників художньої самодіяльності інституту, студії «Вітер-змін» ЗОШ №61, артистів Миколаївського художнього академічного російського драматичного театру.
  На завершення урочистостей прозвучав величний гімн інституту. Як велять традиції, гімн свого вузу зал вислухав стоячи.
  Отже, колектив Миколаївського політехнічного інституту перегорнув ще одну сторінку своєї славної історії, щоб з помноженим натхненням долати нові вершини на науковій і практичній нивах.

Проректор з науково-педагогічної роботи
Сергій Ткаченко


 dsc_6318

dsc_6330

 dsc_6356

dsc_6378

dsc_6387

dsc_6413

dsc_6426

dsc_6437

dsc_6442

dsc_6444

dsc_6446

dsc_6457

dsc_6480

dsc_6485

dsc_6493

dsc_6507

dsc_6595

dsc_6599

dsc_6607