МОРЕПЛАВНА СПРАВА:ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ

24 листопада в Херсонській державній морській академії відбулася VІ Всеукраїнська студентська наукова конференція на тему «Сучасні проблеми морського транспорту та безпека мореплавства».

На конференції мали змогу виступити більше 40 студентів з Києва, Одеси, Маріуполя та Херсону, які обговорювали питання щодо оновлення шляхів розвитку морського транспорту та залучення нових розробок у морській галузі. На студентському форумі були присутні і виступили з доповідями студенти нашого університету: Ігор Дмитрієнко – «Гравітаційна технологія отримання електричної енергії для морського підприємства», Тетяна Ігнатова – «Методика реабілітації опорно-рухового апарату моряків», Ірина Пономаренко – «Вплив мотивації плавскладу на підвищення якості системи управління безпекою мореплавства». За результатами проведених презентацій надруковано збірник матеріалів конференції.

Після пленарного і секційних засідань для всіх присутніх організували екскурсію по академії, де кожен міг познайомитися з інноваційними розробками морського обладнання та устаткування. Особливі почуття на кожного з наших студентів справила віртуальна модель містка морського судна з представленням різних умов та режимів плавання в світових морських регіонах на декількох типах суден.

Враження і емоції від такого знайомства неможливо було переоцінити як по стану відчуття, так і по яскравості побаченого. Відвідування академії та конференції, яке cтало знаковою подією нашого студентського життя, ми назавжди запам’ятаємо.Ігор Дмитрієнко,
студент ІІІ курсу технічного факультету