Незабаром такі довгоочікувані новорічні свята увійдуть  у дім кожного з нас. Дорослі і діти чекають дива, казку, багато любові, щастя, посмішок. Здається, що свято скрізь, і навіть перехожі посміхаються один одному ...
   Дуже важлива новорічна казка для діточок. Матусі  і татусі намагаються  придбати найгарнішу ялинку, довгоочікувані подарунки ,а ще  багато-багато солодощів. Радість і посмішки діток - найвища подяка батькам.
   На жаль, реалії життя такі, що є діти, які позбавлені батьківського піклування. Їх не будять вранці поцілунками мама, не вчить кататися на велосипеді тато, вони не обідають всією родиною, розповідаючи, як провели день у школі. Тому для таких діток Новорічне Диво дуже важливо, адже просто необхідно, щоб вони не втратили віру в Світле, Гарне, Справедливе.
   У дитячому будинку живуть діти-сироти різного віку, з різними долями і характерами, тому до кожного з них потрібно знайти свій ключик, щоб дитячі серця відігрілися і з'явилося бажання щось робити, чомусь навчатися, радіти життю і сподіватися на краще. Для них  працюють педагоги , які крім своїх талантів вкладають у дітей і свою душу.
   Ніщо не замінить батьківської любові і ласки, але в наших силах зробити все можливе, щоб діти виросли повноправними членами суспільства, і трагедія (а залишитися без сім'ї - це завжди трагедія) не наклала б відбиток на їх подальше життя. Вихователі та педагоги роблять все, щоб ці маленькі люди не понесли далі по життю образу на великий світ, який викинув їх на узбіччя на самому початку життєвого шляху. Діти одягнені та взуті, вони не вмирають від холоду і голоду, але ж не тільки в цьому полягає сенс турботи про наших маленьких співгромадян? Якби Ви бачили, якими очима діти зустрічають і проводжають людей, що привозять до дитячого будинку свою посильну допомогу! У їхніх очах світиться надія, що може бути зараз приїхала та людина, яка стане для них найближчим, найріднішим - мамою чи татом. Але якщо навіть просто приходить посилка з речами, то для дітей це не просто старі речі, а повідомлення з великого світу, знак того, що їх доля не байдужа тому суспільству, повноправними членами якого вони стануть, коли виростуть.
   Я дуже вірю в те, що студенти Миколаївської Політехніки змогли подарувати новорічну казку дітям школи-інтернату № 3. Ми навідалися до дітей напередодні Дня Святого Миколая та запропонували намалювати ті подарунки, які вони хотіли б отримати на свято. Діти  з величезним задоволенням відображали свої мрії на папері. Методом жеребкування кожна група Миколаївській Політехніки зайнялася підготовкою подарунка для певної дитини. Хочу зазначити, що студенти справді перейнялися і прагнули обрати найкращі ляльки, машинки і м'ячики для наших діточок.
   19 грудня представники Студентських рад інституту та коледжу приїхали в дитячий будинок з величезними мішками, набитими подарунками, іграшками та речами для діток. Ми підготували концертну програму з іграми, конкурсами, піснями і танцями. Найважливіше те, що робилося все цене для «галочки», а від чистого серця. Ми удостоїлися найвищою похвали - дітлахи були у захваті від подарунків і дуже задоволені.
   Посмішки ще довго не сходили не тільки з дитячих облич, але і з наших, ми з захопленням  ділилися один з одним враженнями про свято.

Аліна Міхненко і Дар’я Алпатова

dsc_5370

Н.В.Забабуріна вітає діток з днем Святого Миколая

dsc_5336

Радісні лиця дітей школи-інтернату

dsc_5357

Вручення подарунків дітям

dsc_5387

Н.В.Забабуріна - віце-президент комплексу: "Мрія дитини не повинна лишатись без уваги!"

dsc_5350

Дітлахам залишились задоволені святом і отриманими подарунками

dsc_5405

Інна Поліщук - президент Студради МПІ: "Новорічне диво важливе для дитини"

dsc_5427

Посмішки, що сяють на обличчах дітей найкраща нагорода для "Миколаївської політехніки"