Self made man

Русский образованный человек
найдёт самые полные ответы именно на те
вопросы ума и сердца, которые всего
более тревожат душу, обманутую
последними результатами Западного
самосознания.
И.В. Киреевский
photo111

На фото: Ректор ВНЗ «Миколаївський політехнічний інститут»
к.т.н., проф. Вільський Геннадій Борисович

   07.10.2013 року у Ректора ВНЗ «Миколаївський політехнічний інститут», кандидата технічних наук, професора Геннадія Борисовича Вільського день народження.
     Уся його трудова діяльність пов’язана із інженерними науками.
    Провідний вчений-інженер професор Г.Б. Вільський у своєї творчої діяльності займається широким колом питань. Ним написано багато наукових робіт. Його найважливіші праці широко відомі і використовуються у навчально-педагогічному процесі інституту.
    Свою плідну науково-педагогічну діяльність Г.Б. Вільський досить успішно суміщає із активною участю у суспільному житті країни.
    За значні заслуги та трудові успіхи він не раз був нагороджений почесними нагородами, грамотами та дипломами.
     Життя і діяльність Геннадія Борисовича є прикладом самовідданого служіння обраної справі. Усім його багаточисельним працям і публічним виступам на наукових конференціях, в студентських аудиторіях притаманний критичний дух, спрямований на удосконалення теорії та практики інженерних процесів. Його репутація «збурювача спокою» свідчить про непросту творчу долю. І в попередні роки він своїми працями і статтями розбурхував творчу думку, досить часто виступав проти наявного догматизму.
    Колеги, ученики і послідовники щиросердечно вітають вченого із знаменною подією в його житті, бажають йому доброго здоров’я, бадьорості духу, креативного довголіття.