Менеджери порту «Южний»
отримали сертифікати європейського зразка

  Одинадцять топ-менеджерів морського торговельного порту «Южний» отримали сертифікати «Менеджер процесу» зразку Європейської організації якості (EOQ Process Manager) та дев’ять пройшли ресертифікацію. Таку роботу з навчання та сертифікації персоналу, серед підприємств морської галузі, порт «Южний» провів у третій раз поспіль.
  У грудні 2012 року працівники порту пройшли підготовку, яку проводив Миколаївський політехнічний інститут за спеціально розробленою програмою «Гармонізація стратегічного та операційного менеджменту організації в сучасних умовах впливу зовнішнього середовища» для підвищення кваліфікації фахівців та керівників служб і підрозділів.

dsc03614
 
На фото: колектив однодумців, які провели роботи з навчання та сертифікації топ-менеджерів морського торговельного порту «Южний»

  Після завершення навчального курсу відбулись сертифікаційні іспити, за результатами яких двадцять топ-менеджерів порту отримали сертифікати Органу сертифікації персоналу Української асоціації якості та Європейської організації якості (ЄОЯ). Ці документи підтверджують здобуття кваліфікації «Менеджер процесу» і дають право власникам бути занесеними до бази даних Європейської організації якості. Наявність даного сертифікату гарантує таку кваліфікацію працівника, що відповідає міжнародним вимогам. Це, у свою чергу, є запорукою того, що персонал підприємства може виконати будь-яку роботу по засвоєнню запропонованих для розвитку порту «Южний» інвестицій на професійному рівні, що відповідає міжнародним вимогам.
  Миколаївський політехнічний інститут і надалі планує проведення робіт з навчання та сертифікації керівних працівників підприємств галузей економіки УКРАЇНИ з присвоєнням кваліфікації «Менеджер процесу».

Богдан Михалишин,
проректор з наукової роботи