ВНЗ «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ» ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОГО ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РЕЙТИНГУ
«СУМЛІННІ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ - 2012»
У ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ ТА НАУКИ

  Днями у місті Миколаєві в приміщенні Миколаївської облдержадміністрації відбулося засідання обласної рейтингової комісії з визначення сумлінних платників податків. Цей рейтинг проводиться щорічно і є знаковим заходом в Державі. На цей час завершено перший тур Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2012» на обласному рівні.risunok
  За результатами розгляду заявок підприємств на участь в рейтингу обласною рейтинговою комісією більшістю голосів, присутніх на засіданні, визначені переможці першого туру рейтингу та номінанти до другого туру рейтингу в столиці України місті Києві.
  Вищий навчальний заклад «Миколаївський політехнічний інститут» став переможцем першого туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2012» у галузі культури та науки.
Урочиста церемонія нагородження переможців першого (регіонального) туру рейтингу «Сумлінні платники податків – 2012», серед яких будуть присутні і представники Інституту, відбудеться в квітні 2013 р.
  А сам Інститут як переможець першого туру рейтингу прийме безпосередню участь у другому турі – на Всеукраїнському рівні.
Тож, щиро пишаємося здобутками Миколаївського політехнічного інституту, якому вдається відстоювати гідність та честь Миколаївщини на безкрайніх просторах України. Демонстрація високих науково-навчальних показників і критеріїв не заважає Інституту бути сумлінним платником податків та гідно розділяти із державою соціально-економічні ризики суспільства.


Проректор з науково-педагогічної роботи
Вищого навчального закладу
«Миколаївський політехнічний інститут»
С.А. Ткаченко