НАУКОВИЙ ФОРУМ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ

  27 березня 2014 року у Вищому навчальному закладі «Миколаївський політехнічний інститут» відбулася знакова для Південного регіону України подія – була проведена IX Відкрита студентська конференція «Наукова молодь – 2014».
  Даний науковий форум став унікальним функціонально-орієнтованим осередком, оскільки формат науково-дослідного заходу передбачав насамперед повну відкритість і безпосередню участь представників і вихованців інших навчальних закладів. На цьому наголосив ректор ВНЗ «Миколаївський політехнічний інститут» Геннадій Борисович Вільський під час свого відповідального виступу на пленарному засіданні з нагоди відкриття зазначеного свята науки.
  Приємно порадував той факт, що на офіційне запрошення взяти безпосередню участь у роботі IX Відкритої студентської конференції відгукнулися не лише представники «дружніх» наукових шкіл та інноваційних центрів міста Миколаєва, а й раціоналізатори, і дослідники з інших анклавів науково-технічного прогресу Миколаївської та інших областей нашої країни.
  У процесі роботи конференції були розглянуті питання, присвячені висвітленню проблем з актуальних наукових напрямків, над якими працюють науковці та студенти вищих навчальних закладів України. Обговорювалися і були розкриті важливі складові науково-технічного прогресу і наведені пропозиції щодо їх вирішення в сучасних умовах становлення і поглиблення постіндустріальних відносин в економіці України.
  Цілісно конференція охопила роботу п'яти секцій за такими ключовими напрямами дослідницької діяльності: природничо-математичні та інформаційні дослідження; інноваційна техніка, технології та екологія; здоров'я людини і фізична реабілітація; економіка, фінанси та банківська справа; суспільно-гуманітарні дослідження. В цілому було представлено 46 студентських науково-дослідних доповідей та 59 інтелектуальних розробок.
  Необхідно відзначити, що проведення подібних форумів є невід'ємною складовою профорінтуючої роботи Миколаївської полїтехніки і необхідною умовою подальшого генезису наукової думки основ інженерної творчості. Не викликає сумніву, що розглянуті на конференції питання, підняті злободенні проблеми та фундаментальні пропозиції щодо їх вирішення збагатять професійний потенціал їх учасників та ляжуть в основу їх подальшого інтелектуального вдосконалення.
  Від усього серця дякуємо молоді і запрошеним особам за активну участь у роботі IX Відкритої студентської конференції «Наукова молодь – 2014». Бажаємо здоров'я, щастя і удачі у творчих починаннях!

Сергій Ткаченко

проректор МПІ з науково-педагогічної роботи

1

Реєстрація учасників конференції

2

Привітання учасників директора політехнічного коледжу - О.П.Лютого

3

Студенти разом з викладачами і гостями конференції

4

Увага учасників конференції до змістовної доповіді

5

Виступ Антоніни Сопільняк "Мислити глобально - діяти локально"

img_2988

Виступ Анастасії Лазаренко "Гіподинамія у дітей"

6

Виступ Микити Давиденко "Роль інноваційних процесів у забезпеченні конкурентноспроможності регіону"