УЧАСТЬ УНІВЕРСИТЕТУ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ ЗІ
СПЕЦІАЛЬНОСТІ «БАНКІВСЬКА СПРАВА»

  9-11 квітня 2014 року на базі Харківського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Фінанси і кредит»  спеціальності «Банківська справа», в якому взяли участь 46 студентів з 26 вищих навчальних закладів України, серед них Алпатова Дар’я, яка представляла наш університет.
  До складу апеляційної комісії від нашого навчального закладу була запрошена Обозна Альона Олексіївна – кандидат економічних наук, доцент кафедри «Фінанси і кредит».

foto 1
Студентка Дар’я Алпатова зі своїм керівником к.е.н,
доцентом Альоною Обозною на відкритті Олімпіади

  Учасники мали можливість визначити свій особистий рівень знань з професійних дисциплін «Гроші і кредит», «Банківські операції», «Центральний банк та грошово-кредитна політика», «Аналіз банківської діяльності», «Фінансовий менеджмент в банку» в бліц-турнірі, тестуванні в програмній оболонці Moodle, при розв’язанні письмового проблемно-дискусійного питання, вирішенні аналітико-розрахункової задачі та проведенні розрахунків для обґрунтування реальних економічних, соціальних і бізнес-ситуацій у вигляді кейсу.

foto 2

Пам’ятне фото групи учасників Олімпіади на екскурсії
в Музеї Грошей Університету Банківської справи НБУ

  Вітаємо учасницю Олімпіади Алпатову Дар’ю, яка за підсумками змагання отримала заохочувальний диплом та іменний  сертифікат Університету банківської справи Національного банку України для участі у Всеукраїнській студентській Літній школі  з спеціальності «Банківська справа» (м. Черкаси, 07-19 липня 2014 року), продемонструвавши оригінальність та креативність при вирішенні запропонованих завдань Олімпіади. Бажаємо Дар’ї подальших успіхів, поглиблення знань, розвитку професійних компетенцій, творчих сил та наснаги.

                                                                      Б. Михалишин,
проректор з наукової роботи