27 серпня 2014 року в обласному будинку культури відбулася традиційна серпнева конференція працівників освіти «Проблеми та перспективи розвитку освітнього простору Миколаївщини», у роботі якої взяли участь: голова облдержадміністрації Меріков В.І., голова обласної ради Кремінь Т.Д., заступник голови облдержадміністрації Янішевська О.А., директор департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації Мельніченко В.В., голови райдержадміністрацій, керівники вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх, позашкільних, дошкільних навчальних закладів, педагоги Миколаївщини.
  Кращих педагогічних працівників галузі та педагогів Миколаївщини, які  повернулись із зони проведення антитерористичної операції, відзначено різними нагородами. Серед нагороджених 14 Почесними знаками «ЛІДЕР ОСВІТИ» Миколаївської області відзначено й ВНЗ МТУ «Миколаївська політехніка» і ця нагорода була вручена ректору нашого університету Вільському Геннадію Борисовичу.
  На пленарній частині конференції заслухана доповідь директора департаменту освіти, науки та молоді В. В. Мельніченка «Якість як категорія на освітньому ринку послуг Миколаївщини», у якій підняті питання розвитку регіональної освіти у 2013/14 навчальному році та окреслені завдання на 2014/15 навчальний рік у контексті сучасного стану і перспектив розвитку освіти в Україні.
  В рамках конференції відбулась виставка «Інноваційні вектори освіти Миколаївщини – 2014», у якій взяли участь вищі, професійно-технічні та позашкільні навчальні заклади, районні відділи  освіти Миколаївської області. На цій виставці «Миколаївська політехніка» була представлена стендом, де були показані інноваційні дизайнерські  проекти автомобілів і транспортних засобів, розроблених науковцями разом з студентами ВНЗ МТУ, та   наукові дослідження й досягнення університету в області інформаційної безпеки і технологій в сферах освіти і мореплавства.img_2997

img_2991

Стенд «Миколаївської політехніки» та демонстратори досягнень ВНЗ МТУ: представник департаменту Олександра Сюзьєва, проректор з наукової роботи Богдан Михалишин, викладачі Андрій Козирєв і Вікторія Рижова.