19 листопада 2014 року відбулось урочисте відкриття ХІІІ спеціалізованої виставки «Освіта у 2015 році» у виставковому центрі ТОВ «НарімЕкспо», організованої департаментом освіти, науки та молоді облдержадміністрації.
 З вітальними словами виступили голова обласної ради Кремінь Т.Д. та заступник директора департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації Каськова Г.Л. 
 Після музичних вітань від студентських колективів гості виставки мали можливість ближче ознайомитись з діяльністю 21 вищих і 12 професійно-технічних навчальних закладів, які презентували нові наукові проекти, освітні технології, відеоматеріали, продукцію видавничих центрів, інноваційні моделі та патенти на винаходи.
 Під час трьохденної експозиції стенду «Миколаївської політехніки», в якому виділялися інноваційні моделі транспортних засобів, розроблених студентами і викладачами університету, була проведена інформаційно-роз`яснювальна робота для учнів загальноосвітніх навчальних закладів та їх батьків з питань вибору майбутньої професії чи спеціальності та умов вступу до нашого вищого навчального закладу.
Ректорат.