18 листопада студентка ІІІ курсу економічного факультету спеціальності «Фізична реабілітація», голова Ради студентського самоврядування університету Тетяна Ігнатова в складі групи 42 Миколаївських студентів, відзначених стипендією Миколаївського міського голови та міськради, отримала чудову можливість відвідати Верховну раду України, ознайомитись з історією становлення та розвитку українського парламентаризму, з архітектурними особливостями будівлі Верховної Ради України, а також наживо поспостерігати за роботою депутатів, адже екскурсія проходила під час пленарного засідання парламенту.


1


2


3

25 листопада в Палаці культури «Молодіжний» Миколаївська молодіжна громадська організація «Студентська республіка» підвела підсумки конкурсу «Кращий студент Миколаївщини 2016 року» в наступних номінаціях:

  • Кращий студент (комплексна характеристика)
  • Кращий студент-громадський діяч;
  • Кращий студент-культурний діяч;
  • Кращий студент-медійник;
  • Кращий студент-програміст;
  • Кращий студент-науковець;
  • Кращий студент-спортсмен.

Приємно відзначити, що студент ІІІ курсу технічного факультету спеціальності «Автомобілі та автомобільний транспорт» Ігор Дмитрієнко став переможцем конкурсної програми регіонального етапу та отримав звання «Кращий студент-науковець Миколаївщини 2016 року». В науковому доробку Дмитрієнка І.О. за останній календарний рік – 6 публікацій в збірниках Міжнародних та Всеукраїнських конференцій молодих учених та студентів, 3 наукові роботи з енергозбереження та гравітаційної технології отримання електричної енергії, участь в 3 конкурсах наукових робіт, 1 перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських творчих робіт з технічних наук по спеціальності «Енергетика», 7 грамот, подяк та дипломів за наукові досягнення. Наступним випробуванням для Ігоря буде участь у Всеукраїнському етапі конкурсу «Кращий студент-науковець України 2016 року», який пройде 16-18 грудня 2016 р. в місті Суми. Побажаємо йому підкорення нових наукових вершин та вдалого закінчення успішного календарного року!