Останні

The latest news from the Joomla! Team
НОВОРІЧНЕ ПРИВІТАННЯ
ВИКОНУЮЧОГО ОБОВ’ЯЗКИ РЕКТОРА

new

ДОРОГІ ДРУЗІ!

Ми проводжаємо в історію 2015 рік. Для нашого університету він був важливим. Щиро дякую вам за працю, за вашу роботу та її результати. Дякую за довіру і підтримку. У ці хвилини ми особливо гостро відчуваємо, як летить час, як швидко ростуть наші діти, як дорожимо ми своїми рідними і близькими, як любимо їх. Кожен згадує зараз найважливіші для нього події, зустрічі, слова. І всі ми чекаємо, що новорічна ніч подарує нам удачу і трохи дива, а воно, як кажуть, іноді трапляється.

Але все ж, ми насамперед, розраховуємо на свої сили, на тих, хто поруч з нами, на те, що зможемо здійснити самі в роботі і в навчанні, творчості та творенні. Зможемо змінити життя навколо себе, і самі станемо трохи краще. Станемо більш чуйними і милосердними, щедрими і дбайливими до своїх близьких, своїх дітей і батьків, до друзів, колег, до всіх, хто потребує нашої участі. Зустрічаючи майбутнє, ми, звичайно ж, сподіваємося на добрі, радісні зміни. І наші особисті плани невіддільні від університету, від серцевих, благородних почуттів до свого дітища. Його розвиток, продовження його долі повністю залежить від нашої загальної енергії та праці, від нашої єдності і відповідальності, від нашого прагнення зробити якомога більше корисного. Адже тільки разом ми, колектив Миколаївської політехніки, зможемо впевнено йти вперед, протистояти будь-яким випробуванням, вирішувати найскладніші завдання, будувати сильний, успішний вищий навчальний заклад, частинку сучасного, благополучного й вільного українського суспільства.

Любі друзі! До настання Нового року залишилося всього декілька днів. Бажаю всім здоров'я, любові й щастя. Нехай реалізуються всі добрі помисли. Хай у кожному домі, у кожній нашій родині панує радість і злагода. Тоді й спільна справа буде стояти міцно й непорушно. Зі святом Вас!   

З Новим 2016 роком!

 

 

В. о. ректора                                       С. А. Ткаченко


 

  Представниками студентського самоврядування і адміністрації університету на чолі з ректором 05 лютого 2015 року проведено тематичну зустріч на тему «Жива пам'ять сердець». Захід проведено спільно та на базі ЗОШ № 61 разом з учнями і вчителями. Гостями учнів та студентів були воїни-афганці: Соловей Юрій Леонідович - голова обласної ради воїнів-інтернаціоналістів та запасу; Гуменний Олег Мефодійович - редактор обласної газети «Шураві» та Іванова Лариса Іванівна - фотокореспондент газети «Шураві».
  Воїни-афганці виступили перед молоддю з висвітленням прикладів героїзму, мужності та патріотизму учасників бойових дій, побажали всім миру і доброго життя. Лідери студентського самоврядування університету Яна Зоріна, Ксенія Вагапова та Дмитро Мазанко вшанувало афганців і подарували гостям яскраві екземпляри альманаху «Чорноморські румби» та квіти, а шкільний ансамбль «Вітер змін» показав цікаві музичні номери та композиції з патріотичного виховання молоді. Захід з вшанування учасників бойових дій, проведений протягом двох годин, записано телеканалом НІС-ТВ і показано 10 лютого поточного року в новинах.
  Найбільш цікаві фото цього заходу представлені нижче.

img_3088

img_3090

img_3092

img_3098

img_3103

 
 
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Наступна > Кінець >>

Сторінка 31 з 167
Приймальна комісія
(0512) 56-44-33
Чи бажаєте Ви навчатись y ВНЗ МТУ "Миколаївська політехніка"?
 
Банер
Банер