МИКОЛАЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНІЙ ІНСТИТУТ ПІДТРИМУЄ ТАЛАНОВИТУ МОЛОДЬ

1 dsc_0118   Пошук, підтримка та розвиток творчої талановитої молоді – пріоритетний напрямок діяльності інституту. Співпраця інституту зі школами міста з метою залучення учнівської молоді до науково-дослідної й проектної роботи створює умови для ефективної самореалізації кожного учня, розвитку його творчого потенціалу. Результатом такої співпраці стало проведення 8, 9 січня  2014 року фестивалю творчості учнів російських шкіл міста № 15, 53 в ЗОШ № 61. Протягом двох конкурсних днів учні демонстрували свої здібності в чотирьох номінаціях: «Ученье – путь  к  уменью» (науково -  дослідні  роботи), «Мятежная душа поэта» (до 200-ліття  Т.Г.Шевченка й М.Ю.Лермонтова – літературно- художній  конкурс), «Страна вообразилия» (народно-прикладе  мистецтво, кулінарія), «Грани таланта» (хореографія, розмовний жанр  і  вокал), - всього 250 робіт.
  Особливої уваги заслуговують 24 науково-дослідні роботи учнів, які були представлені в номінації «Ученье – путь  к  уменью». Кожну з наданих на конкурсі робіт виконано за системним підходом у науковому дослідженні. Розглянуто актуальні запити сьогодення, проведено дескрипторне визначення проблем стану розглянутих задач та запропоновано можливі шляхи розв’язання проблем, існуючих в учнівській аудиторії.
  У науковій номінації «Ученье – путь  к  уменью», журі якої очолював ректор інституту Геннадій Вільський. Він відзначив найбільш яскраві роботи – «Шевченко і сучасність», «Звук у житті людини», «Гіподинамія в дітей», «Вплив електромагнітних хвиль на проростання насіння». Авторів цих робіт та їх наукових керівників за рішеннями членів журі конкурсу запрошено на інститутську студентську наукову конференцію «Наукова молодь». Ряд інших робіт рекомендовано до розгляду на інститутському комітеті «МиколаївПолітехПатент» з метою отримання свідоцтв та сертифікатів на корисні моделі.
  Стимулювання творчого потенціалу учнів забезпечило плідну роботу в номінаціях «Грани таланта», «Страна вообразилия». Майже професійна гра конкурсантів на фортепіано, майстерно виконані сучасні танці, дзвінкий вокал, неперевершені витвори мистецтва все це подарувало радість присутнім і надихнуло учнів на нові творчі звершення. Фестиваль, який пройшов у школі №61, безумовно став яскравою молодіжною подією в нашому славетному місті Миколаїв. 
  Слова особливої вдячності від імені професорсько-викладацького складу інституту за проведене яскраве свято хочеться висловити директору школи № 61, організатору фестивалю творчості, Шипілову Володимиру Андрійовичу і всьому педагогічному колективу школи. Бажаємо нових творчих злетів та звершень шкільному ансамблю «Вітер змін» під керівництвом Оксани Олександрівні Абдулаєвої.

img_0019

Директор ЗОШ №61 Шипілов В.А. відкриває фестиваль


img_0017

Учнівська молодь зі своїми наставниками


2

Журі номінації "Ученье-путь к умению"


1  053

Виступ учнів Анастасії Осерської та Олени Онищенко


dsc_0036

Розгляд досліджень у науковій номінації


dsc_0202

Підсумкове оцінювання конкурсантів


dsc_0498

Привітання переможців наукової номінації


dsc_0621

Переможці Фестивалю Аліна Абдулаєва та Владислав Антосієв


dsc_0502

Переможець Фестивалю Владислав Михайлюк