ЗОЛОТА МЕДАЛЬ ВНЗ «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ»

ЗА ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ПОЗАШКІЛЬНІЙ ОСВІТІ,

ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ ТА ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНІЙ ОСВІТІ

gramotu0003gramotu0001 gramotu0002

На фото: здобутки ВНЗ «Миколаївський політехнічний інститут»
за результатами наукового форуму

  25 лютого 2013 року на відкритті XVІ Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні-2013» ВНЗ «Миколаївський політехнічний інститут» було нагороджено Золотою медаллю у номінації «Інформаційно-комунікаційні технології в позашкільній освіті, загальноосвітніх закладах та професійно-технічній освіті».
  Варто зазначити, що Виставка «Сучасна освіта в Україні» є одним з найбільших майданчиків для презентацій інноваційних проектів, обміну досвідом, обговорення актуальних проблем та творчих змагань в галузі освіти. Цього року на виставці представлено близько 500 учасників з 25 регіонів України, а також управління освіти, заклади післядипломної освіти, науково-методичні центри, видавці сучасних підручників, виробники технічних засобів навчання, автори інноваційних педагогічних технологій, міжнародні установи, підприємства, комерційні структури та видавництва, що співпрацюють із системою освіти, низка професійних журналів, періодичних видань.
  Організаторами виставки виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, Київська торгово-промислова палата, виставкова фірма «КАРШЕ».


Проректор з науково-педагогічної роботи
Вищого навчального закладу
«Миколаївський політехнічний інститут»
Ткаченко Сергій Анатолійович