ВНЗ «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ» ВЗЯВ УЧАСТЬ У XVI МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ «СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ – 2013»

dsc03633

На фото: урочисте відкриття XVI Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2013»

  З 25 по 27 лютого 2013 року в Київському палаці дітей та юнацтва (м. Київ, вул. І. Мазепи, 13) відбулася XVІ Міжнародна виставка навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2013».
  Організаторами виставки виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, виставкова фірма «КАРШЕ».
  Форум «Сучасна освіта в Україні» став першим виставковим заходом, де збираються найкращі навчальні заклади України, управління освіти, заклади післядипломної освіти, міжнародні навчальні центри, видавництва та компанії – лідери інформаційно-комунікаційних технологій. Вже понад 16 років міжнародна виставка «Сучасна освіта в Україні» підтверджує свій статус найбільш значущої та очікуваної події серед виставкових заходів освітянської спрямованості та являється найбільшим майданчиком для презентацій інноваційних проектів, обміну досвідом, обговорення актуальних проблем та творчих змагань.
  На XVІ Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні - 2013» були представлені біля 500 учасників з 25 регіонів України, а також управління освіти, заклади післядипломної освіти, науково-методичні центри, видавці сучасних підручників, виробники технічних засобів навчання, автори інноваційних педагогічних технологій, міжнародні установи, підприємства, комерційні структури та видавництва, які співпрацюють з системою освіти, низка професійних журналів, періодичних видань.
  На наш погляд, це єдина виставка, що протягом десятиліть реалізує ряд благодійних проектів: Конкурс наукових робіт за номінаціями, Тринадцятий конкурс академічного рисунка, Шостий національний конкурс архітектурних проектів, Третій національний конкурс молодих композиторів імені Івана Карабиця, Третій національний конкурс «Первоцвіт», Третій національний конкурс на кращий веб-сайт «Веб-сайт – обличчя успіху».

dsc03635

На фото: експозиція ВНЗ «Миколаївський політехнічний інститут» на XVI Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2013»

  Переможці всіх конкурсів були нагороджені цінними та пам’ятними призами, річними стипендіями, туристичними путівками за кордон від виставкової компанії «Карше».
  В рамках виставки відбувся національний етап Міжнародного конкурсу науково-технічних проектів школярів ISEF «Інтел ЕКО Україна – 2013.
  Окремим підрозділом пройшла VІI виставка – презентація «Інноваційні технології навчання», де в онлайн режимі проходили майстер-класи та семінари від провідних компаній ІКT. Заходи, які були представлені на демо-стендах компаній Microsoft, Intel, Sitronics, Epson, Xerox, Щоденник.ua стали цікавими учням старших класів, викладачам і методистам шкіл.
  Виставку у 2013 році відвідало понад 15 000 зацікавлених громадян.
  Виставка зацікавила широкі аудиторні маси – професіоналів в галузі освіти, школярів-майбутніх абітурієнтів, їх батьків, студентів, всіх тих, які націлені на підвищення свого професійного рівня та на набуття нового досвіду.

gramotu0003

gramotu0001

gramotu0002

На фото: здобутки ВНЗ «Миколаївський політехнічний інститут»
за результатами наукового форуму
  І як же приємно відчувати той факт, що представники міста Миколаєва приклали значних зусиль для реалізації означеного інноваційного проекту.
  Так, Вища освіта Миколаївщини презентувала свої досягнення на виставці за номінацією «Інформаційно-комунікаційні технології в позашкільній освіті, загальноосвітніх закладах та професійно-технічній освіті» і була представлена Вищим навчальним закладом «Миколаївський політехнічний інститут».
  За результатами участі у виставці, ВНЗ «Миколаївський політехнічний інститут»отримав такі нагороди та почесні відзнаки:
  1. Золота медаль та Свідоцтво у номінації «Інформаційно-комунікаційні технології в позашкільній освіті, загальноосвітніх закладах та професійно-технічній освіті»;
  2. Диплом учасника XVI Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2013»;
  3. Особиста подяка на ім’я ректора ВНЗ «Миколаївський політехнічний інститут» Вільського Геннадія Борисовича.
  На послідок відзначимо, форуми подібного калібру є дуже корисними, адже на них навчальні заклади мають можливість показати себе з найкращої сторони та отримати прихильність споживачів освітніх послуг, безпосередньо перед початком активного періоду вступної компанії. Не стала виключенням і ця виставка. В неї прийняли участь заклади освіти з усіх кутків нашої країни.
  Відзначимо, ВНЗ «Миколаївський політехнічний інститут» гідно представив вищу освіту Миколаївщини на неї та виглядав переконливо і солідно по відношенню до конкурентів.
  Загалом, виставка пройшла на високому рівні. Сподіваємося, ВНЗ «Миколаївський політехнічний інститут» зміг отримати додаткові бали та прихильність споживачів перед початком перегонів на ринку науково-освітніх послуг.
 Проректор з науково-педагогічної роботи
Вищого навчального закладу
«Миколаївський політехнічний інститут»
Ткаченко Сергій Анатолійович