За домовленістю з управлінням освіти Миколаївської міськради в університеті з 15 грудня 2014р. по 17 березня 2015р. для учнів 11 класів шкіл міста Миколаєва проведено семінари на тему: «Особливості умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році», які відвідало близько 500 випускників з 35 шкіл міста. Відмітивши значимість заходу, директори ЗОШ №№ 61, 28, 22, 57, 60, 56, 12, 39, 52, 15, 16, 24, 1, 54, 19, 26, 40 та ліцею «Педагог» змогли організувати його високу відвідуваність  Проте такі навчальні заклади, як ЗОШ №№ 18, 31,  морський ліцей, ММК та обидва економічні ліцеї  категорично відмовилися від участі в семінарах.  15 шкіл спочатку перенесли термін проведення заходу, а потім під різними причинами не з’явилися на семінар. А дві школи з Корабельного району взагалі висунули вимогу приїзду науково-педагогічних працівників університету до них в навчальні заклади.
  При виконанні роботи по доведенню нових правил прийому адміністрацією університету був зроблений акцент на такі проблемні питання, як: фактори впливу на вибір ВНЗ, спеціальності та форми навчання;   особливості взаємодії майбутніх абітурієнтів з приймальними комісіями і базами даних в системі вищої освіти. З метою отримання достатньо високих прохідного балу і рейтингу за вибраними спеціальностями,  скорочення різного виду затратних ресурсів та досягнення максимального ефекту – вступу до вишу, детально розглянуто  актуальні технології поведінки вступників. Високу майстерність і відповідальність при представленні відповідно до презентаційних матеріалів показали науково-педагогічні працівники Катерина Кузьма, Ірина Кривко, Тетяна Каушан та Андрій Козирєв, яким адміністрація університету висловлює подяку.
  Учні шкіл, які прийняли участь в семінарі, набули цінного пізнавального досвіду та отримали важливу інформацію про низку деяких характерних аспектів майбутньої вступної компанії, а вчителі подякували представників університету за нестандартні, ексцентричні та вперше отримані поради для вступників у вищі навчальні заклади.
  Колектив «Міжнародного технологічного університету «Миколаївська політехніка» дякує управління освіти за корисну співпрацю.
   

img_3080

img_3105

img_3106

img_3110

img_3113

    Богдан Михалишин-
проректор з наукової роботи