17 листопада 2014 року в Міжнародний День студента 64 талановиті студенти Миколаєва отримали довгоочікувані стипендії міського голови та міської ради, які їм вручили мер Миколаєва Юрій Гранатуров та його заступник Маргарита Сапожнікова.
  «Багато років тому, коли засновувалася стипендія міського голови, метою цієї акції було не просто вручити якісь дипломи або грамоти. Метою було показати, що в місті Миколаєві, півмільйонному місті з унікальними славними традиціями, місті високоінтелектуальної, технічної еліти колишнього Радянського Союзу, завжди є місце розвитку таланту, здібностей і завжди навчання буде цінуватися і поважатися як найважча перша праця молодих людей», – сказав Юрій Гранатуров.
  Відзначимо, що стипендія міського голови і міської ради вручається талановитим студентам, які навчаються у вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації Миколаєва, за досягнення значних успіхів в економічному, соціально-громадському, культурному розвитку міста, зміцненні іміджу міста на всеукраїнському та міжнародному рівнях. З 2001 р. по 2013 р. було присвоєно 608 стипендій.
  Розмір стипендії становить:
 – 2000 грн. для студентів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації;
 – 1500 грн. для студентів ВНЗ І-ІI рівнів акредитації;
 – 1000 грн. для студентів професійно-технічних навчальних закладів.
  Цього року стипендією міського голови і міської ради  були відзначені  троє студентів нашого університету: Оксана Вагапова (Аб-411), Олена Євдокименко (Фб-411) і Олександр Кулик (Тб-411).

1

Студенти університету  Оксана Вагапова, Олександр Кулик і Олена Євдокименко перед врученням стипендій

2

Мер Юрій Ісайович Гранатуров вручає  відзнаку  Олександру Кулику

3

Заступник мера Маргарита Олександрівна Сапожнікова з  студентами  та викладачами університету

4

Студенти  з отриманими іменними стипендіями

  Щиро вітаємо наших студентів з отриманими відзнаками та зичимо їм нових наукових і творчих звитяг.
  Закликаємо студентство університету рівнятися на нагороджених та покращувати персональний рівень успішності.

Ректорат.