З метою презентації кращого наукового та  педагогічного досвіду в освіті Миколаївщини у період з 04 по 06 грудня 2013 року в комплексі «ЕКСПО-Миколаїв» пройшла виставка «Освіта у 2014 році».  Проведений профорієнтаційний захід для учнів загальноосвітніх шкіл та випускників професійно-технічних училищ відвідало  понад 1000 осіб, на ньому було представлено 38 провідних освітянських організацій і навчальних закладів м. Миколаєва.     
  Традиційно наповненим павільйоном був представлений ВНЗ «МПІ», який здобув популярність завдяки показу альбомів щодо впровадження інформаційно-телекомунікаційних технологій в навчальний процес, висвітленню актуальних питань по співпраці з провідними підприємствами міста та роботі з обдарованими дітьми в рамках наукового міроприємства «Золота Сова – 2013», експериментальних і дизайнерських розробок моделей транспортних засобів «Вело-Рікша», «Легковий автомобіль», «Силач-3», які виконані на дипломному і курсовому проектуванні.
  Представлено 8 наукових монографій,  14 навчально-методичних посібників наших науково-педагогічних працівників,  5 збірників матеріалів науково-практичних конференцій  МПІ за 2012-2013 рр.: «Новітні досягнення автомобільного транспорту», «Методи і технології фізичної та медико-психологічної реабілітації людини», «Стан та удосконалення безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем» та інші.
  У широкому сенсі дана виставка стала найбільшим освітянським форумом області, на якому були проведені зустрічі з випускниками шкіл. На одному виставковому майданчику зібралися науково-педагогічні фахівці, представники державних структур, студенти, школярі та їх батьки – всі вони мали унікальну можливість познайомитися і особисто обговорити в неформальній і сприятливій для спілкування атмосфері виставки питання сучасної вищої освіти.

    img_2945
Модель "Вело-Рікша"
(експериментальний зразок)

img_2944

Дизайнерська розробка (дипломна робота)
"Легковий автомобіль" та промисловий зразок "Силач-3"

img_2947

На відкритті виставки "Освіта у 2014 р."


img_2941
Чергові на стенді МПІ завідувачі кафедрами, доктора наук Бутаков Б.І. та Євчук Л.А.

 

Світлана Сургова,
    к.п.н., ст. викладач
    каф. соц.-гум. наук