06 жовтня 2011 року відбулася лінійка присвячена підсумкам рейтингових конкурсів 2010-2011 навчального року.
    За результатами рейтингових конкурсів за 2010/2011 навчальний рік  на підставі протоколу № 9 від 04.09.2011 р. засідання Повноважної конкурсної комісії вирішено:
   1. Визнати переможцями рейтингового конкурсу «Найкращий студент академічної групи» та нагородити дипломами наступних студентів:

« Технічного »   факультету:

Насирова Камала
- гр.  Ткб-110   
Артамонова Віктора
- гр.  Кб-318
Лень Сергія
- гр.  Тм-110
Гуральника Андрія
- гр.  Тб-318
Пересунька В’ячеслава
- гр.  Кб-219
Дрозда Віктора
- гр.  Тм-318
Яновського Віктора
- гр.  Тб-219



 « Економічного »   факультету

Гайдукович Яну
- гр.  Фб-110
Антошик Ольгу
- гр.  Фб-318
Каретіну Яну
- гр.  Екб-110
Коряк Ірину
- гр.  Бб-318
Вагапову Оксану
- гр.  Бм-110
Поліщук Ірину
- гр.  Аб-318
Гофман Яну   - гр.  Екб-219 Лукашука Максима
- гр.  Бб-417
Нагорняка Сергія
- гр.  Фб-219
Гончаренко Наталію
- гр.  Аб-417
 
   2. Визнати переможцями рейтингового конкурсу  «Найкращий студент факультету» та нагородити Почесними грамотами  наступних студентів:

    « Економічного »   факультету:
3. Поліщук Ірину – гр. Аб-318
2. Гофман Яну – гр. Екб-219
1. Гончаренко Наталію – гр. Аб-417

   « Технічного »   факультету:
3. Морозова Сергія – гр. Кб-318
2. Артамонова Віктора  – гр.  Кб-318
1. Пересунька В’ячеслава   – гр. Тб-416

   3. Визнати Абсолютними переможцями рейтингового конкурсу « Найкращий студент Миколаївського політехнічного інституту», та нагородити Почесними знаками «За видатні заслуги перед Миколаївською політехнікою» з врученням сертифікатів наступних студентів, відповідно:


       ІІІ ступінь – Поліщук Ірину гр. Аб – 318 
       ІІ ступінь – Гофман Яну  гр. Екб – 219  
       І ступінь
Гончаренко Наталію – гр. Аб-417

   4. Направити Подячні листи батькам студентів, які вибороли перші місця в конкурсах «Найкращий студент академічної групи» та призерам рейтингових конкурсів «Найкращий студент факультету  Миколаївського політехнічного інституту».
 
   5. Визнати переможцями рейтингового конкурсу «Найкраща академічна група факультету» наступні групи:
« Технічного »   факультету:

Місце Група Староста Куратор
3
Ткб-110
Насиров Камал
Сушко Наталя Мирославівна
2
Тб-318
Гуральник Андрій
Воловодюк Марина Леонідівна
1
Кб-318 Білоусов Андрій
Ткачева Марина Вікторівна

« Економічного »   факультету:

Місце Група Староста Куратор
3 Аб-417
Лежненко Вікторія
Довгаль Олена Валеріївна
2
Бб-417
Саєнко Ірина
Реутенко Олена Миколаївна
1
Фб-318
Антошик Ольга

 

   6. Визнати переможцями рейтингового конкурсу «Найкраща академічна група Миколаївського політехнічного інституту» наступні групи:

Місце Група Староста Куратор
3 Аб-417
Лежненко Вікторія
Довгаль Олена Валеріївна
2
Бб-417
Саєнко Ірина
Реутенко Олена Миколаївна
1
Фб-318
Антошик Ольга

 
Чернявський О.С

 

Привітання учасників конкурса від ректора Вільського Г.Б.


Переможмі конкурсу "Найкраща академічна групи" - 3 місце

 

 

Переможмі конкурсу "Найкраща академічна групи" - 2 місце

 

Переможмі конкурсу "Найкраща академічна групи" - 2 місце

 

Адміністрація разом з переможцями рейтингового конкурсу "Найкращий студент інституту", володарями Почесного знаку "За видатні заслуги перед Миколаївською політехнікою"