Для підтримки талановитої молоді міста в різних сферах життя та з нагоди святкування Міжнародного дня студентів управління у справах сім'ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради організувало традиційну церемонію вручення стипендій міського голови та міської ради для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах і професійно-технічних навчальних закладах м. Миколаєва.
За рішенням експертної ради по призначенню стипендії міського голови та міської ради для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах і професійно-технічних навчальних закладах Миколаєва, в цьому році було визначено 60 стипендіатів: 29 студентів з університетів, академій та інститутів, 15 студентів коледжів та 16 студентів професійно-технічних навчальних закладів.
f11Притчі від губернатора Олексія Савченко, жарти від мера Олександра Сенкевича, історії від голови облради Вікторії Москаленко додали драйву в і без того високо енергетичну атмосферу студентського свята, який проходив 17 листопада у Миколаївському Академічному Художньому Російському Драматичному театрі.
f12      «У мене на вас великі надії, ми чекаємо вас у владі, у сфері прийняття рішень. Студентство в Україні, як і в усьому світі, формує силу, яка генерує ідеї, креатив і новий погляд. Саме молодь може створювати класні ідеї і продукти з високою доданою цінністю, саме цінністю, а не ціною» - сказав Олександр Сенкевич, вітаючи студентів.
Цього року стипендією міського голови і міської ради  були відзначені  двоє студентів нашого університету: голова студентської ради Тетяна Ігнатова (Фб-314) і Євген Купрін (Кс-512).
Тетяна ІгнатоваКуприн Евгений